O firmě


Realitní kancelář “Dobiáš” byla založena roku 1994 Ing. Liborem Dobiášem a Mgr. Petrem Zetkem.
Naše činnost byla od počátku zaměřena na zprostředkování prodeje, nákupu a pronájmu nemovitostí především v oblasti Rožnova pod Radhoštěm a Frenštátu pod Radhoštěm, kde máme umístěny také naše vývěsní tabule inzerce nemovitostí.
Patříme mezi menší realitní kanceláře, a to také s ohledem na lokalitu, ve které je naše působnost. To však nikterak neubírá na kvalitě poskytovaných služeb ani na profesionalitě našeho jednání se zákazníkem. 

Fotografie sídla firmy

V sídle naší firmy v Rožnově pod Radhoštěm je současně sídlo advokátní kanceláře, kanceláře daňového poradenství, stavební firmy a soudního znalce v oboru oceňování nemovitostí. Zajišťujeme tedy komplexní servis v oblasti nemovitostí s právní garancí včetně vysvětlení souvisejících daňových povinností. Vzhledem k tomu, že provádíme také stavební činnost, jsme schopni pro klienta zajistit také stavby na klíč, rekonstrukce zakoupených objektů apod.

Náplň činnosti firmy


Prodej / koupě - zprostředkování prodeje nebo koupě bytu, nemovitosti či pozemku s komplexním právním a daňovým servisem.

Převod - komplexní zajištění převodu nemovitosti, přezkoumání aktuálního stavu v katastru nemovitostí, vypracování kupní (darovací) smlouvy včetně ověření podpisů

Konzultace - poradenství ve všech oblastech nemovitostí, posouzení investičních záměrů při koupi nemovitostí apod.

Oceňování nemovitostí - zpracování odhadu ceny nemovitosti pro účely převodu nemovitosti, včetně vypracování tržního posouzení ceny pro účely poskytnutí úvěru.

Zajištění geodetických služeb – geometrické odměření pozemků, zaměření staveb, vytýčení hranic v terénu apod.

Zajištění úvěrů ze stavebního spoření a hypotéčních úvěrů – pomoc při zajištění úvěru na koupi nemovitostí včetně vypracování nebo zajištění potřebných podkladů pro poskytnutí úvěru

Zpracování dokumentace pro vydání územního rozhodnutí a stavebního povolení – zajištění kompletní dokumentace pro vydání ÚR a SP na stavbu nových objektů, příp. opravu či rekonstrukci existujících objektů

Realizace staveb – vzhledem k tomu, že firma Dobiáš má k dispozici stavební divizi, realizujeme jak novostavby tak i rekonstrukce rodinných domků, průmyslových staveb apod.

Kontaktní informace


Obchodní jméno firmy: Ing. Libor Dobiáš s.r.o.
Sídlo: Rožnov pod Radhoštěm, Bezručova 206
Telefon/fax: 571 626 430, 739 063 000
E-mail: reality@roznovpr.cz
IČO: 26848937, DIĆ: CZ 268 48 937
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl C, vložka 28305.

Kontaktní osoby: Mgr. Petr Zetek, Helena Matušková


Tyto stránky vyrobila a jejich provoz zajišťuje firma PCentrum spol. s r.o.